Konkurs plastyczny PROJEKT NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ
Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci w wieku od 5 -14 lat. Termin składania prac - do 14 marca 2024.
Turniej Tenisa Stołowego dla Amatorów
Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież, a także dorosłych. Turniej przeznaczony jest dla osób niezrzeszonych w klubach sportowych, uprawiających tę dyscyplinę amatorsko.
Kobieta... początek i koniec - koncert Teresy Pauch
Zapraszamy na kolejny koncert Teresy Pauch. Choć odbędzie się on w Dniu Kobiet, obecność panów równie mile widziana. Początek koncertu godzina 17:00 - Wstęp wolny.
Matylda Tarnogórska - Malarstwo
Wystawę prac Matyldy Tarnogórskiej w naszej placówce można zwiedzać do 15 marca. Wernisaż wystawy - 9 lutego br. o godzinie 17.00. Zapraszamy.
Zapraszamy na zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży.
XXII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Atrium 2024"
Za nami kolejny festiwal. Tak oto prezentuje się lista tegorocznych laureatów.
Zajęcia Jogi Kundalini
Zapraszamy serdecznie w każdy piątek o godz. 18.00 na półtoragodzinne zajęcia Jogi Kundalini z Pracownia Dzieło Jogi. Podczas zajęć z instruktorką Katarzyną Drozd pracujemy z ciałem, ruchem, oddechem i dźwiękiem. Dzięki jodze zyskamy elastyczne i mocne ciało, pogłębimy oddech, wyciszymy umysł, poradzimy sobie ze stresem dnia codziennego.
Pracownia sitodruku
Zapraszamy do jedynej w Legnicy pracowni sitodruku. Zajęcia odbywają się we wtorki. W godzinach 15.00-17.00 zapraszamy dzieci natomiast od 17.00 do 20.00 młodzież i osoby dorosłe
Oferta zajęć Domu Kultury Atrium na rok szkolny 2023/24
Wakacje już za nami, wkrótce wracamy do naszych cyklicznych zajęć. Mamy wiele nowych propozycji i nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisy od 2 października bezpośrednio u instruktorów.. Do zobaczenia w Atrium :)