Aktualności
Z kolędą na ustach ....

 
Mikołaj w Atrium 2018

 

Od wielu lat trwa dyskusja, czy Mikołaj istnieje naprawdę. Na szczęście taki dylemat funkcjonuje poza sferą marzeń i pragnień dzieci. One bardziej martwią się tym, czy ich w tym roku odwiedzi i na jaki prezent zasłużyły swoim zachowaniem przez cały rok. Co do tego, czy istnieje, nie mają żadnych wątpliwości. Mikołaj także za nimi tęskni. Dlatego tak chętnie, co roku, odwiedza nasz dom kultury. Zdjęcia z tegorocznej imprezy można pobrać ze strony: https://photos.app.goo.gl/E1n96gbQNusGb7bs9

 

 
Quiz z okazji 100-lecia niepodległości.

9 listopada dom kultury Atrium był organizatorem quizu dla dzieci z okazji setnej rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Omnibusem wiedzy na ten temat okazał się Wojciech Filipek. Serdecznie gratulujemy !!

 
Zajęcia plastyczne dla dorosłych

 
Magiczna Legnica

 
Wakacje, wakacje i .... Drukuj Email

Dom kultury „Atrium” od wielu lat jest organizatorem wypoczynku dla dzieci z osiedla „Piekary”, pozostających w czasie wakacji, w miejscu zamieszkania. Podobnie było i w tym roku. Codziennie w godzinach od dziewiątej do piętnastej placówka tętniła życiem. Uczestnicy Akcji Lato brali udział w zajęciach plastycznych, sportowych, tanecznych i wielu innych grach i zabawach. Kilkukrotnie zawitały w legnickim klockowisku. W każdy czwartek, dzięki zorganizowanym autokarowym wycieczkom, poznawali różne, ciekawe zakątki Dolnego Śląska. Odwiedzili między innymi Zamek Legend Śląskich, Wrocławskie Zoo, Ranczo Grapa, wędrowali szlakami turystycznymi Gór Sowich, Sokolich, Pogórza Karkonoszy i Gór Izerskich. Szczególnie bogata w atrakcje była ostatnia wycieczka, na której dzieci poznały niezwykle barwną historię zamku Czocha i odbyły rejs stateczkami wycieczkowymi po Zalewie Leśniańskim. Zajęcia w placówce odbywały się nieodpłatnie. Możliwe to było dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Legnicy i Spółdzielni Mieszkaniowej „Piekary”.

ZOBACZ ZDJĘCIA : LIPIEC SIERPIEŃ

 
Bezpieczny Sąsiad, bezpieczny Ja

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL