ARCHIWUM
Festiwal Kolęd 2017 Drukuj Email

TEGOROCZNE WYNIKI

 
Choinkowe Melodie 2016 Drukuj Email
Od kilku lat w cudowny klimat Świąt Bożego Narodzenia wprowadza nas festiwal "Choinkowe Melodie", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Jutrzenka z Legnicy. Podobnie było i w tym roku. W pięknej, zimowej scenografii swoje wokalne umiejętności w kolędowym repertuarze zaprezentowali przedstawiciele Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domów Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domów Samopomocy i Szkół Specjalnych. Festiwal nie miał charakteru konkursowego, był raczej przeglądem umiejętności wokalnych i wspaniałą okazją do spotkania w świątecznym klimacie. Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy festiwalu, ale jeszcze większą radość sprawiły im gromkie brawa publiczności, która chętnie włączała się do wspólnego kolędowania.
 
Nadziejowa Wigilia 2016 Drukuj Email
Jak co roku w "Atrium" odbyło się opłatkowe spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Przyjaciół NADZIEJA. Była choinka, wigilijne potrawy, wspólne kolędowanie, jasełka w wykonaniu "Najdziejowego Teatrzyku" i oczywiście Mikołaj z prezentami. Więcej zdjęć na naszym facebooku.
 
Mikołaj 2016 w Atrium Drukuj Email
Czy dzieci na Piekarach są grzeczne ? Zdecydowanie tak – odpowiedział Mikołaj odwiedzając Dom Kultury „Atrium” w dniu swego święta – inaczej by mnie tu nie było – skwitował po krótkim namyśle. A rzeczywiście był i to nie z rózgą, a ze słodkimi upominkami dla wszystkich maluchów, które w tym dniu odwiedziły dom kultury. Prócz słodyczy było wiele radości i uśmiechu w czasie wspólnych zabaw i konkursów.
Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można je również pobrać w nieco lepszej jakości.
 

REGULAMIN IMPREZY

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL