ARCHIWUM
Andrzejki w "Atrium" Drukuj Email
  

Stowarzyszenie na Rzecz Aktywności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i Ruchową "Zielony Dom" było organizatorem andrzejkowej, integracyjnej zabawy zorganizowanej w Domu Kultury "Atrium" na osiedlu "Piekary" w Legnicy. W zabawie wzięli udział podopieczni stowarzyszenia wraz z rodzinami, wolontariusze oraz zaproszeni przyjaciele. W programie nie zabrakło tanecznych pląsów i zabaw przy muzyce, no i oczywiście wróżb andrzejkowych, przygotowanych przez nauczycieli Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy. Na uczestników czekał także słodki poczęstunek i loteria fantowa.

  

 
Turniej Łuczniczy o Puchar Prezesa Drukuj Email
 
W dniu 7 listopada Dom Kultury „Atrium” był organizatorem Turnieju Łuczniczego o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Piekary”. O najwyższe trofeum zawodnicy walczyli w pięciu kategoriach : Pierwszy krok, Apacz, Orlik, Młodzik i Oldboy. W zawodach wzięło udział ok. 50 uczestników z klubów: „Skrzat” Legnica, „Irokez” Legnica, „Centaur” Kunice, „Tatar” Legnickie Pole, „Strzelec” Legnica.
Więcej…
 
LEG-JUMP PO RAZ 11 Drukuj Email
 
NAGRODA GRAND PRIX - FLESZ - MCK Legnica
 
I MIEJSCE - STOKROTKI - Przedszkole Niepubliczne Stokrotka w Legnicy
 
I MIEJSCE - ALTERNATYWA - OKiS Leśna
 
II MIEJSCE - STREET DANCE - DK Atrium w Legnicy
 
III MIEJSCE - SEKCJA TANECZNA - DK Atrium w Legnicy
 
WYRÓŻNIENIE - PROJECT - VI LO w Legnicy
 
Barbie Talent Show Drukuj Email

  

Więcej…
 
Jubileuszowy Festiwal Drukuj Email
 

To już dwadzieścia lat… kiedy to na scenie Domu Kultury „Atrium” po raz pierwszy pojawili się mali uczestnicy festiwalu piosenki dziecięcej. W dniu dzisiejszym, każdy z nich pewnie kończy trzecią dekadę swego życia, a kto wie, być może na tegorocznym, jubileuszowym konkursie podziwialiśmy ich dzieci. Czas nieubłagalnie mija, lecz nasz festiwal, dzięki pojawiającym się każdego roku nowym, małym talentom nie postarzał się ani trochę. Większość dzieci swoją estradową „karierę” kończy wraz z ukończeniem szkoły, lecz pamięć o odniesionych sukcesach, związanych z nimi emocjach niewątpliwie wywiera wpływ na ich całe życie. Wiele z nich na trwale zapisało się w historii naszej imprezy, niektórzy dzięki swemu talentowi, inni dzięki niepowtarzalnej osobowości, jeszcze inni dzięki różnym zabawnym sytuacjom, które przydarzyły im się na scenie. Niewątpliwie jednak wszyscy oni są częścią wspaniałej przygody, która trwa już dwadzieścia lat i mam nadzieję, że będzie tak trwać co najmniej drugie tyle.

zobacz wyniki (kliknij)

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL