Turniej Łuczniczy o Puchar p. Dyrektor DK Atrium 2013 Drukuj

12 kwietnia Dom Kultury "Atrium" był organizatorem Otwartego Turnieju Łuczniczego o Puchar Pani Dyrektor. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach : Apacz, Orlik i Oldboy. W najmłodszej grupie z wynikiem 236 pkt. zwyciężyła Wiktoria Szastak, w kategorii Orlik na najwyższym podium stanęła Martyna Szczesiak. Wśród najstarszych zawodników najlepszym okazał się Marek Huk. Pełna lista wyników poniżej. 

APACZE:

  • 1.    Szastak Wiktoria               Skrzat 236 pkt.
  • 2.    Majchrzak Maja                Tatar 228 pkt.
  • 3.    Skowrońska Julia             Centaur 215 pkt.
  • 4.    Dobrucka Małgorzata         Irokez 203 pkt.
  • 5.    Fijołek Miłosz                    Skrzat 186 pkt. (1X)
  • 6.    Malec Marta                     Centaur 186 pkt.
  • 7.    Fijołek Sara                     Skrzat 182 pkt.
  • 8.    Gawron Nikola                  Centaur 134 pkt.
  • 9.    Polska Aurelia                   Irokez 111 pkt.

ORLIKI:

  • 1.    Szczesiak Martyna            Skrzat 269 pkt.
  • 2.    Bober Rafał                     Skrzat 268 pkt.
  • 3.    Duda Jakub                      Centaur 260 pkt. (10 – 8, X - 3)
  • 4.    Grelewski Bartosz             Tatar 260 pkt. (10 – 5,X- 3)
  • 5.    Grala Julia                       Skrzat 252 pkt.
  • 6.    Malec Aleksandra              Centaur 240 pkt.(X - 3)
  • 7.    Gulka Klaudia                    Skrzat 240 pkt. (X - 2)
  • 8.    Rutowska Beata                Skrzat 239 pkt.
  • 9.    Syc Michał                       Centaur 238 pkt.
  • 10. Adamczyk Szymon            Irokez 234 pkt.
  • 11. Konieczna Hanna               Irokez 220 pkt.
  • 12. Kitajewski Krzysztof           Irokez 215 pkt.
  • 13. Lewczuk Marcel                Skrzat 213 pkt.
  • 14. Murdza Szymon                Skrzat 207 pkt.
  • 15. Duda Karolina                   Centaur 198 pkt.
  • 16. Brandowska Wiktoria         Irokez 195 pkt.
  • 17. Zgierska Emilia                 Tatar 195pkt.
  • 18. Charyszczak Oliwia            Irokez 193 pkt.
  • 19. Szpryngiel Kinga               Irokez 184 pkt.
  • 20. Klimek Oliwia                    Irokez 179 pkt.
  • 21. Kopcza Julia                     Irokez 124 pkt.
  • 22. Zakowicz Jakub                Irokez 109 pkt.
  • 23. Żółkiewska Natalia            Tatar 66 pkt.

OLDBOY:

  • 1.    Huk Marek                       Tatar 264 pkt.
  • 2.    Wargacki Szymon             Centaur 257 pkt.
  • 3.    Charyszczak Paweł            Skrzat 219 pkt.
  • 4.    Lewczuk Sebastian            Skrzat 212 pkt.
  • 5.    Majchrzak Mariusz            Tatar 207 pkt.
  • 6.    Dominiak Damian              Centaur 189 pkt.
  • 7.    Skinder Michał                  Skrzat 149 pkt.
  • 8.    Rutowski Piotr                   Skrzat 139 pkt.
  • 9.    Charyszczak Mariusz          Irokez 119 pkt.

KLUBY:

  • 1.    Centaur Kunice – 9 zawodników
  • 2.    Irokez DK „Atrium” – 12 zawodników
  • 3.    Skrzat Legnica -  14 zawodników
  • 4.    Tatar Legnickie Pole – 6 zawodników

Razem:  41 zawodników

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym profilu facebook