KOLĘDOWANIE CZAS ZACZĄĆ
XXI DZIECIĘCY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK “ATRIUM 2022” - regulamin festiwalu
MIKOŁAJ 2021 w Atrium
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy
COŚ DLA ZDROWIA I DOBREGO SAMOPOCZUCIA
Nordic walking dla dorosłych - pierwsze zajęcia 10 stycznia 2022
Ferie 2022 z Atrium
W poniedziałek 20 grudnia ruszają zapisy na zajęcia organizowane w Atrium w okresie ferii zimowych. Liczba miejsc ograniczona.
Wieczór Poetycki Krystyny Chmielewskiej
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy
"NA GRAFIKACH WSZYSTKO GRA" - Jan Słupski (05.11.2021)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy
Szachowa Liga Zadaniowa rozstrzygnięta
Poznaliśmy zwycięzców Szachowej Ligi Zadaniowej - szachowego turnieju dla dzieci organizowanego przez DK Atrium w formie online

JURY :

  • Paweł Darski - Przewodniczący Jury
  • Maria Kościelna
  • Ewa Czeszejko-Sochacka

Zespoły Wokalne do lat 10 :

I miejsce 

  • „ÓSEMKA” – Gminne Centrum Kultury w Żurawinie,
  • „FORTE” – Studio Piosenki i Tańca „FART”  w Bielawie

II miejsce 

  • " PINEZKA " – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim

Zespoły Wokalne 11-13 lat :

I miejsce

  • "FANTAZJA" – Studio Piosenki i Tańca „FART”  w Bielawie

II miejsce 

  • „ZESPÓŁ WOKALNY Z KARPACZA” – Zespół Szkół w Karpaczu

III miejsce

  • „WESOŁE SIÓDEMKI” – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy      

Wyróżnienie

  • "TRIO" – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi

Soliści do lat 10 :

I miejsce

  • Aleksandra Brzuszkiewicz – Studio Piosenki i Tańca „FART”  w Bielawie,
  • Dominika Rydz – Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej „Intro” w Głogowie

II miejsce

  • Aurelia Duraj – Studio Piosenki i Tańca „FART”  w Bielawie,
  • Mateusz Subocz – Szkoła Podstawowa Nr 9  w Bielawie,

III miejsce

  • Agnieszka Letniowska – Szkoła Podstawowa Nr 10  w Bielawie,

Wyróżnienie

  • Magdalena Lip – Gminne Centrum Kultury w Żurawinie,
  • Klaudia Kutyba – Spółdzielcze Centrum Kultury przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie,

Nagroda Specjalna dla najmłodszego uczestnika festiwalu :

  • Zosia Ślipko – Szkoła Podst. im. M. Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim (lat 6)

Soliści 11-13 lat :

I miejsce

  • Natalia Minkina – Spółdzielcze Centrum Kultury przy SM w Bielawie,
  • Melissa Fortwengel – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi,
  • Nikola Mosio – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

II miejsce

  • Monika Workun – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy,
  • Laura Bień – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy,
  • Julita Patyna – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Legnicy

III miejsce

  • Natalia Skwarek – Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie,
  • Wiktoria Białek – Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej „Intro” w Głogowie

Wyróżnienie

  • Julia Lisiewicz - Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Dzierżoniowie
  • Natalia Płaskoń – Legnica
  • Sonia Nieruchalska - Gierałtowiec

Fundatorami nagród byli : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piekary" w Legnicy i Urząd Miasta Legnica.

JURY :

  • Anna Piwowarczyk - Przewodnicząca Jury
  • Maria Kościelna
  • Ewa Czeszejko-Sochacka

Zespoły Wokalne do lat 10 :

I miejsce

  • „DUCHY” – Szkoła Podstawowa Nr 15 we Wrocławiu

II miejsce

  • " ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE " - Miejskie Przedszkole Nr 19 w Legnicy

III miejsce

  • " WESOŁE DZIECIAKI 3 " – Szkoła Podstawowa w Wągrodnie

Zespoły Wokalne 11-13 lat :

I miejsce

  • "MINIMUM" - Młodzieżowy Dom Kultury „Jelonek” w Jeleniej Górze

II miejsce

  • Chór "ALLEGRO" - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie
  • Chór Szkolny - Szkoła Podstawowa w Krzelowie

III miejsce

  • "FANTAZJA" - Studio Piosenki i Tańca „FART” w Bielawie

Wyróżnienie

  • Koło Piosenki Turystycznej Szkoły Podstawowej Nr 19 w Legnicy

Soliści do lat 10 :

I miejsce

  • Sonia Nieruchalska – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

II miejsce

  • Natalia Minkina - Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
  • Aleksandra Brzuszkiewicz - Studio Piosenki i Tańca „FART” w Bielawie

III miejsce

  • Małgorzata Stawicka – Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
  • Mateusz Subocz – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Bielawie

Wyróżnienia :

  • Wiktoria Świątoniewska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszowie
  • Agnieszka Letniowska - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
  • Oliwia Hutna - Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy
  • Aurelia Duraj - Studio Piosenki i Tańca „FART” w Bielawie
  • Kamila Paczosa - Miejskie Przedszkole Nr 1 w Legnicy
  • Blanka Dobrowolska - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Salezjanek w Pieszycach
  • Kalinka Błaszczyk - Złotoryja

Soliści 11-13 lat :

I miejsce

  • Julia Pastuszka - Spółdzielcze Centrum Kultury w Bielawie
  • Zuzanna Jurkiewicz - Klub 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu

II miejsce

  • Katarzyna Kasprzak - Młodzieżowy Dom Kultury „Jelonek” w Jeleniej Górze
  • Natalia Skwarek - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

III miejsce

  • Julia Lisiewicz - Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Dzierżoniowie
  • Wiktoria Białek - Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej Music Intro w Głogowie

Wyróżnienia :

  • Ewa Kobielska - Młodzieżowy Dom Kultury „Jelonek” w Jeleniej Górze
  • Dominika Pawłowska - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie

 Fundatorami nagród byli : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piekary" w Legnicy i Urząd Miasta Legnica.

JURY :

  • Anna Piwowarczyk - Przewodnicząca Jury
  • Maria Kościelna
  • Ewa Czeszejko-Sochacka

Zespoły Wokalne do lat 10 :

I miejsce

  • nie przyznano

II miejsce

  • " ŚNIEŻYNKI " - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Legnicy

III miejsce

  • " WESOŁE DZIECIAKI " – Szkoła Podstawowa w Wągrodnie

Zespoły Wokalne 11-13 lat :

I miejsce

  • "FANTAZJA" - Studio Piosenki i Tańca "Fart" w Bielawie
  • Chór "ALLEGRO" - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie

II miejsce

  • "SŁONECZNIKI" - Zespół Szkół w Bystrzycy Oławskiej
  • " KROPKI " - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu

Soliści do lat 10 :

I miejsce

  • Nikola Mosio - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu
  • Alicja Brzuszkiewicz - Studio Piosenki i Tańca „FART” w Bielawie

II miejsce

  • Agnieszka Letniowska - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
  • Karolina Połowniak – Dom Kultury w Dzierżoniowie

III miejsce

  • Aleksandra Breś - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu

Wyróżnienia :        

  • Małgorzata Pietryniak - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
  • Mateusz Subocz – Szkoła Podstawowa Nr 9 w Bielawie

Soliści 11-13 lat :

I miejsce

  • Rafał Dąbrowa - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie
  • Oliwia Chmara - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu

II miejsce

  • Kamila Kołodziej - Zespół Szkół w Bystrzycy Oławskiej
  • Natalia Skwarek - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

III miejsce

  • Kacper Siekirka - Studio Piosenki i Tańca "Fart" w Bielawie

Wyróżnienia :

  • Zofia Nowak - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi
  • Julia Lisiewicz - Zespół Szkół Społecznych w Bielawie
  • Adrianna Józkowicz - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Mirela Król - Szkoła Podstawowa Nr 6 w Legnicy
  • Patrycja Bzdeń - Studio Piosenki i Tańca "Fart" w Bielawie
  • Joanna Oczeretko - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Legnicy

 Fundatorami nagród byli : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piekary" w Legnicy i Urząd Miasta Legnica.

JURY :

  • Anna Piwowarczyk - Przewodnicząca Jury
  • Maria Kościelna
  • Ewa Czeszejko-Sochacka

Zespoły Wokalne do lat 10 :

I miejsce

  • "FANTAZJA" - Studio Piosenki i Tańca "Fart" w Bielawie

II miejsce

  • Jessica Kivrak i Agata Różalska - Zespół Szkół w Bystrzycy Oławskiej

III miejsce

  • Chór Szkolny "POCO A POCO" - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy
  • Zespół "ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE" - Miejskie Przedszkola Nr 19 w Legnicy

Zespoły Wokalne 11-13 lat :

I miejsce

  • "FARCIK" - Studio Piosenki i Tańca "Fart" w Bielawie

II miejsce

  • Chór Szkolny "ALLEGRO" - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie
  • Zespół "SŁONECZNIKI" - Zespół Szkół w Bystrzycy Oławskiej

III miejsce

  • Chór Szkolny "POCO A POCO" - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy

Soliści do lat 10 :

I miejsce

  • Weronika Połowniak - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieszycach
  • Patrycja Bzdeń - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

II miejsce

  • Natalia Skwarek - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
  • Jakub Połowniak - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieszycach

III miejsce

  • Aleksandra Słabolepsza – Studio Artystyczne FAME w Legnicy
  • Tomasz Barczycki - Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu

Wyróżnienia :         

  • Julia Lisiewicz - Zespół Szkół Społecznych w Bielawie
  • Mateusz Subocz - Szkoła Podstawowa Nr 9 w Bielawie
  • Sonia Nieruchalska - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Karolina Połowniak - Publiczne Przedszkole Nr 2 w Pieszycach

Soliści 11-13 lat :

I miejsce

  • Kamila Kołodziej - Zespół Szkół w Bystrzycy Oławskiej
  • Karina Warzycha - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

II miejsce

  • Sandra Połowniak - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieszycach
  • Patrycja Czyżewska - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie

III miejsce

  • Rafał Dąbrowa - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie
  • Weronika Makowska - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

Wyróżnienia :

  • Dorota Dol - Legnica
  • Martyna Abram - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie
  • Natalia Szpineta - Zespół Szkół w Bystrzycy Oławskiej
  • Kacper Siekirka - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Pieszycach

Nagrodę, dla najmłodszego uczestnika festiwalu, otrzymała sześcioletnia Karolina Połowniak z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Pieszycach. 

Fundatorami nagród byli : Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piekary" w Legnicy, Urząd Miasta Legnica, Telefonia Dialog SA Oddział w Legnicy. Patronat medialny - Telewizja "Dami".