Witamy na stronie Spółdzielczego Domu Kultury "Atrium" przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Piekary"
w Legnicy

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej działalności wybierz dziedzinę, która Cię interesuje


 

XVI DZIECIĘCY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK „ATRIUM 2017”

17.01.2017 GODZINA 10.00

SOLIŚCI GRUPA MŁODSZA

1

Hanna Bochenek

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

2

Anna Sobkowicz

Studio Artystyczne FAME w Legnicy

3

Samanta Żmuda

Spółdzielczy Dom Kultury Kopernik w Legnicy

4

Zosia Pietrakowska

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

5

Otylia Duraj

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy

6

Jagoda Rataj

Katowice

7

Nikola Jóźwiak

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi

8

Maryja Volovyk

Studio Artystyczne FAME w Legnicy

9

Wiktoria Zając

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi

10

Dorota Głąb

Wrocław

11

Paulina Pawlaczek

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

12

Natalia Kubiak

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie

13

Dominika Głąb

MDK Fabryczna Wrocław

14

Klaudia Kutyba

Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

15

Patrycja Malinowska

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

17.01.2017 GODZINA 11.00

(CZAS PRZYBLIŻONY, PROSIMY O PRZYBYCIE 15 MINUT WCZEŚNIEJ)

16

Filip Bajron

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

17

Karolina Wagnerowska

Centrum Kultury w Pieszycach

18

Vanessa Szanter

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy

19

Dominika Ostręga

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi

20

Wiktoria Zapłata

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

21

Ewa Krężel

Studio Artystyczne FAME w Legnicy

22

Bartek Kutyba

Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

23

Julia Czubaty

Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie

24

Aleksandra Breś

Szkoła Podstawowa w Gierałtowcu

25

Maja Szczoczarz

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie

26

Hanna Matuszkiewicz

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Złotoryi

27

Artur Droś

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

28

Hanna Błachut

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie

29

Julia Matuszkiewicz

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Złotoryi

30

Róża Felusiak

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

31

Zuzanna Tęcza

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

32

Karolina Budziak

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

17.01.2017 GODZINA 12.15

(CZAS PRZYBLIŻONY, PROSIMY O PRZYBYCIE 30 MINUT WCZEŚNIEJ)

ZESPOŁY MŁODSZE

1

Chór POCO A POCO

Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy

2

PIKOLO

Gminne Centrum Kultury w Żórawinie

3

PINEZKA

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim

4

WIOLINKI

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi

5

Zespół OREMUSKI

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury

6

Julia Andrzejewska, Martyna Mańk

Młodzieżowy Dom Kultury FABRYCZNA we Wrocławiu

7

Zespół wokalny GWIAZDECZKI

Studio Artystyczne FAME w Legnicy

8

Julia Węgłowska, Aleksandra Knapik

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

9

Zespół WESOŁE NUTKI

Przedszkole Niepubliczne Akademia Młodego Artysty

10

Zespół MUCHOMORKI

Przedszkole Niepubliczne Stokrotka w Legnicy

11

Natalia Sikor, Ania Kostanowicz, Gabrysia Dominiak

Przedszkole Niepubliczne Akademia Młodego Artysty

17.01.2017 GODZINA 13.15

(CZAS PRZYBLIŻONY, PROSIMY O PRZYBYCIE 30 MINUT WCZEŚNIEJ)

ZESPOŁY STARSZE

1

Chór ALLEGRO

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie

2

Zespół Wokalny Studio Piosenki ŁAŁ

Ośrodek Kultury Gminy Lubin w Księginicach

3

Zespół FORTE

Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

4

Zespół ŚMIESZKI

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

5

Zespół Wokalny ÓSEMKA

Gminne Centrum Kultury w Żórawinie

WRĘCZENIE NAGRÓD WYKONAWCOM

W MŁODSZEJ KATEGORII WIEKOWEJ

17.01.2017 GODZINA 14.00

(CZAS PRZYBLIŻONY, PROSIMY O PRZYBYCIE 30 MINUT WCZEŚNIEJ)

SOLIŚCI GRUPA STARSZA

1

Emilia Nowak

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lesznie

2

Dominika Rydz

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głogowie

3

Aurelia Duraj

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy

4

Ida Szebla

Studio Piosenki i Tańca FART w Bielawie

5

Małgorzata Pietryniak

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

6

Aleksandra Brzuszkiewicz

Szkoła Podstawowa w Piławie Górnej

7

Wiktoria Muszyńska

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie

8

Agnieszka Letniowska

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Bielawie

9

Mateusz Subocz

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Dzierżoniowie

10

Jakub Wróbel

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

11

Nikola Markowska

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

12

Malwina Bosek

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie

13

Ewelina Woźniak

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie

14

Katarzyna Soboń

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Chojnowie

15

Wiktoria Burek

Akademia Rozwoju Talentów Świdnica

16

Daria Skowrońska

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Dzierżoniowie

17

Natalia Zapotoczna

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

18

Aleksandra Jarząb

Studio Artystyczne FAME w Legnicy

19

Wiktoria Mucha

Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Bieniowicach

20

Maja Smolińska

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie

21

Łucja Kałas

Spółdzielczy Dom Kultury Kopernik w Legnicy

22

Emilia Wojciechowicz

Spółdzielczy Dom Kultury Kopernik w Legnicy

23

Matylda Kartkowska

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

24

Karolina Najdek

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

25

Martyna Kostrąg

Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy

26

Maja Majchrzak

Szkoła Muzyczna MUSIC FACTORY w Legnicy

WRĘCZENIE NAGRÓD WYKONAWCOM

W STARSZEJ KATEGORII WIEKOWEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ 

 

ZAPISY OD 9 STYCZNIA 2017 W BIURZE DOMU KULTURY PRZY ULICY POMORSKIEJ 19

Pierwszeństwo przy zapisach mają dzieci członków Spółdzielni Mieszkaniowej PIEKARY 

 
Młodzieżowe Grand Prix w szachach Drukuj Email

Najbliższy turniej z cyklu Młodzieżowego Grand Prix Legnicy w Szachach : 14 stycznia 2017. Zapisy od godziny 9.30.

 
Sekcje i Koła zainteresowań Drukuj Email



 

Wakacje się skończyły, więc jak co roku ruszamy z bogatą gamą propozycji. Jak walczyć z nudą i rozwijać swoje zainteresowania? W placówce na dzieci czeka wiele sekcji i kół zainteresowań. Większość z nich rozpoczyna swoją działalność w październiku, ale część rusza już 1 września.

  • Sekcja gier bitewnych i planszowych - zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy od godz. 18.00
  • Sekcja modelarska - zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 14.00-16.00
  • Sekcja plastyczna - zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 16.00-18.00
  • Koło grafiki - zajęcia odbywają się w piątki w godzinach 15.00-17.00
  • Sekcja łucznicza - zajęcia odbywają się w środy w godzinach 15.00-17.00 i w piątki w godzinach 17.00-18.00
  • Sekcja taneczna - zajęcia od 2 listopada - prowadzić będzie p. Michalina Dębska  :
    • Poniedziałek - Dzieci i rodzice : 16.30-17.15
    • Poniedziałek - zajęcia dla dzieci od 7 lat : 17.15 
    • Środa - Zumba dla dzieci od 5 lat : 15.45-16.45
    • Piątek - Pięciolatki : 15.45-16.45
    • Piątek - Nabór do zespołu tanecznego (od lat 9): 17.00-17.45
  • Sekcja tenisa stołowego  - zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 18.30 i środy od godz. 18.00
  • Sekcja szachowa - zajęcia odbywają się :
    • Poniedziałek : 16.00-19.00
    • Środa : 16.45-18.30
    • Piątek : 17.00-19.00
  • Kółko teatralne dla dzieci - zajęcia odbywają się we wtorki - 17.00-18.30 i czwartki - 16.00-17.30
  • Zajęcia dla seniorów :
    • Poniedziałek - sekcja brydżowa :  w godzinach 16.00-20.00
    • Poniedziałek - zajęcia taneczne (Zespół taneczny POZYTYWKI) 15.30-16.30
    • Wtorek - gimnastyka dla pań: w godzinach 12.00-13.00 
    • Wtorek - Teatr Seniora - zajęcia sekcji teatralnej dla dorosłych : 18.30-19.30
    • Poniedziałek - sekcja tenisa stołowegogodz. 17.15
    • Środa - zajęcia taneczne - ZUMBA dla seniorów  - godz. 17.00-17.45.
    • Środa - sekcja tenisa stołowego  :  godz. 18.00
    • Czwartek - błyskawiczne turnieje szachowe :  w godzinach 16.00-20.30
    • Czwartek - sekcja brydżowa : w godzinach 16.00-20.00
    • Czwartek - język angielski w pigułce godz. 17.30 (grupa początkująca) ; godz. 18.30 (grupa zaawansowana)
    • Piątek - gimnastyka dla pań: w godzinach 12.00-13.00
    • Piątek - błyskawiczne turnieje szachowe : w godzinach 16.00-20.30
  • Po wakacyjnej przerwie przy ulicy Łowickiej wznowiło działalność również koło krótkofalowców - zajęcia odbywają się w czwartki od godziny 16.00

Serdecznie zapraszamy. Informacje o innych zajęciach zamieszczane będą systematycznie na naszej stronie internetowej.

Udział w zajęciach, dla dzieci członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Piekary", jest nieodpłatny.

 
Zawsze na bieżąco Drukuj Email

Informacje o naszej placówce można znaleźć również na portalu społecznościowym facebook. Jest to najlepszy i najszybszy sposób komunikacji z osobami, które chciałyby otrzymywać wszystkie informacje o działalności placówki na bieżąco. Aby ujrzeć treść zamieszczoną na tym portalu nie jest wymagane własne konto, ale by mieć dostęp do wszystkich funkcji - zamieszczania komentarzy, dodawania własnych informacji i spostrzeżeń, dobrze jest takie konto posiadać. Jest ono nieodpłatne, a dzięki niemu wszystkie informacje będą do nas docierały zaraz po ich zamieszczeniu w internecie.

ZOBACZ NASZ PROFIL