Wszystkich miłośników gier fantastycznych, a zwłaszcza karcianych kolekcjonerskich, serdecznie zapraszamy na kolejny TURNIEJ W GRĘ KARCIANĄ KOLEKCJONERSKĄ Magic: the Gathering, z cyklu MtG Commander Leviathan Legnica.
Czas: sobota 4 luty 2023, start godzina 9:30
Miejsce: Dom Kultury Atrium, Legnica ul Pomorska
Wpisowe: 15 zł
Nagrody: redraft rzadkich kart z boosterów oraz bonusowe promocyjne karty
Format: Commander Leviathan 1vs1, gra do dwóch zwycięstw.
Czas na każdą rundę to 60 minut
Zachęcam do zapoznania się z opisem formatu Commander Leviathan:

19 stycznia na scenie domu kultury zaprezentowały się dzieci z sekcji tanecznej i teatralnej, uczęszczające na zajęcia do "Atrium". Ciężko było znaleźć wolne miejsce na widowni. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przede wszystkim dziadkowie i babcie występujących dzieci. Nie przez przypadek, gdyż koncert zorganizowany był właśnie z myślą o nich, z okazji zbliżającego się święta. Mieliśmy okazję podziwiać prezentacje taneczne wszystkich grup wiekowych przygotowane pod kierunkiem Pani Michaliny Dębskiej, oraz przedstawienie "Kłopoty małej czarownicy". Instruktorem sekcji teatralnej z kolei jest Pani Małgorzata Wnuk. Ale gwiazdami imprezy były nie tylko dzieci. Wisienką na torcie był występ zespołu tanecznego "Pozytywki". W jego skład wchodzą panie seniorki z naszego osiedla. Wszyscy wykonawcy nagrodzeni zostali gromkimi brawami.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z IMPREZY

 

 

Małżeństwo Sergiej i Anna Borysenko - absolwenci Akademii Muzycznej w Kijowie, Anna - pianistka, Sergiej śpiewak operowy - przez 20 lat śpiewał w Narodowej Kapeli Bandurzystów, Ksenia Nyhsborska - uczennica Szkoły Muzycznej oraz Aleksandra Zań, wokalistka (Studium Wokalno-Baletowe W Gliwicach), autorka tekstów - to wspaniali Artyści, którzy wystąpili w sobotni wieczór na scenie domu kultury "Atrium". Zespół "Bella Canzone" koncertuje najczęściej z repertuarem operowym, operetkowym i musicalowym. Tym razem przeniósł nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Mieliśmy okazję wysłuchać kilkunastu kolęd w języku polskim, ukraińskim, a także angielskim, w oryginalnych, ciekawych aranżacjach. Bardzo radosnych, jak i tych pełnych refleksji. Zespół oczarował zebraną publiczność radząc sobie doskonale w każdym z klimatów. Serdecznie dziękujemy Wykonawcą za te cudowne doznania, z ogromną nadzieją, że nie był to Ich ostatni koncert w naszej placówce.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z KONCERTU