Już w najbliższą sobotę
Turniej Tenisa Stołowego dla Amatorów
"Pierwsze kroki turniejowe" 2022/23 - LUTY 2023
TURNIEJ W GRĘ KARCIANĄ KOLEKCJONERSKĄ - luty 2023
Dzień Babci i Dziadka w "Atrium"
Stare powiedzenie mówi "Rodzice są od wychowywania, a dziadkowie od rozpieszczania" więc jak tu nie kochać babci i dziadka. Z okazji ich święta uczestnicy zajęć sekcji tanecznej i koła teatralnego przygotowali miłą niespodziankę.
KONCERT "KOLĘDY ŚWIATA"
W dniu 14 stycznia w domu kultury gościł zespół BELLA CANZONE
Ruszają zapisy na zajęcia dla dzieci w okresie ferii zimowych.
W tym roku ferie zimowe w naszym województwie rozpoczynają się 13 lutego. Jak co roku wiele atrakcji dla dzieci na ten okres przygotował Dom Kultury "Atrium". Zapisy rozpoczynamy 20 stycznia. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo przy zapisach mają dzieci Członków SM "Piekary"
Konkurs Plastyczny "ANIOŁY"
Na konkurs nadesłano prawie 140 prac. Większość z nich będzie można zobaczyć na wystawie, która potrwa do 31 stycznia 2023. A już 12 grudnia uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom.
JASEŁKA Z KOLĘDĄ
Do świąt coraz bliżej. Grudzień w Atrium upływa w bożonarodzeniowej atmosferze. Mieliśmy odwiedziny Mikołaja, rozstrzygnięcie konkursu "Anioły", "Wigilię z Nadzieją". Kolejnym świątecznym akcentem były piątkowe "Jasełka z kolędą" - przedstawienie w wykonaniu połączonych grup teatralnych działających w naszej placówce. Na scenie pojawili się seniorzy i dzieci w sztuce przygotowanej przez panią Małgorzatę Wnuk (instruktor DK).
MIKOŁAJ 2022 W "ATRIUM"
Zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy
Plastyka również dla dorosłych
Serdecznie zapraszamy na warsztaty twórcze dla osób dorosłych
Zajęcia plastyczne w domu kultury "Atrium"
Po wakacyjnej przerwie wznowione zostały zajęcia plastyczne w domu kultury. Oferta została znacznie poszerzona o nowe formy artystyczne zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych
Wakacje 2022 z Atrium
Lato za nami. Zakończyły się tegoroczne wakacje. Zapraszamy do galerii zdjęć.
"Miłość Ci wszystko wybaczy" - Koncert Teresy Pauch
Zobacz fotorelację
Wieczór Poetycki Krystyny Chmielewskiej
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

Małżeństwo Sergiej i Anna Borysenko - absolwenci Akademii Muzycznej w Kijowie, Anna - pianistka, Sergiej śpiewak operowy - przez 20 lat śpiewał w Narodowej Kapeli Bandurzystów, Ksenia Nyhsborska - uczennica Szkoły Muzycznej oraz Aleksandra Zań, wokalistka (Studium Wokalno-Baletowe W Gliwicach), autorka tekstów - to wspaniali Artyści, którzy wystąpili w sobotni wieczór na scenie domu kultury "Atrium". Zespół "Bella Canzone" koncertuje najczęściej z repertuarem operowym, operetkowym i musicalowym. Tym razem przeniósł nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Mieliśmy okazję wysłuchać kilkunastu kolęd w języku polskim, ukraińskim, a także angielskim, w oryginalnych, ciekawych aranżacjach. Bardzo radosnych, jak i tych pełnych refleksji. Zespół oczarował zebraną publiczność radząc sobie doskonale w każdym z klimatów. Serdecznie dziękujemy Wykonawcą za te cudowne doznania, z ogromną nadzieją, że nie był to Ich ostatni koncert w naszej placówce.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z KONCERTU