Konkurs plastyczny PROJEKT NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ
Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci w wieku od 5 -14 lat. Termin składania prac - do 14 marca 2024.
Turniej Tenisa Stołowego dla Amatorów
Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież, a także dorosłych. Turniej przeznaczony jest dla osób niezrzeszonych w klubach sportowych, uprawiających tę dyscyplinę amatorsko.
Kobieta... początek i koniec - koncert Teresy Pauch
Zapraszamy na kolejny koncert Teresy Pauch. Choć odbędzie się on w Dniu Kobiet, obecność panów równie mile widziana. Początek koncertu godzina 17:00 - Wstęp wolny.
Matylda Tarnogórska - Malarstwo
Wystawę prac Matyldy Tarnogórskiej w naszej placówce można zwiedzać do 15 marca. Wernisaż wystawy - 9 lutego br. o godzinie 17.00. Zapraszamy.
Zapraszamy na zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży.
XXII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Atrium 2024"
Za nami kolejny festiwal. Tak oto prezentuje się lista tegorocznych laureatów.
Zajęcia Jogi Kundalini
Zapraszamy serdecznie w każdy piątek o godz. 18.00 na półtoragodzinne zajęcia Jogi Kundalini z Pracownia Dzieło Jogi. Podczas zajęć z instruktorką Katarzyną Drozd pracujemy z ciałem, ruchem, oddechem i dźwiękiem. Dzięki jodze zyskamy elastyczne i mocne ciało, pogłębimy oddech, wyciszymy umysł, poradzimy sobie ze stresem dnia codziennego.
Pracownia sitodruku
Zapraszamy do jedynej w Legnicy pracowni sitodruku. Zajęcia odbywają się we wtorki. W godzinach 15.00-17.00 zapraszamy dzieci natomiast od 17.00 do 20.00 młodzież i osoby dorosłe
Oferta zajęć Domu Kultury Atrium na rok szkolny 2023/24
Wakacje już za nami, wkrótce wracamy do naszych cyklicznych zajęć. Mamy wiele nowych propozycji i nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisy od 2 października bezpośrednio u instruktorów.. Do zobaczenia w Atrium :)

Małżeństwo Sergiej i Anna Borysenko - absolwenci Akademii Muzycznej w Kijowie, Anna - pianistka, Sergiej śpiewak operowy - przez 20 lat śpiewał w Narodowej Kapeli Bandurzystów, Ksenia Nyhsborska - uczennica Szkoły Muzycznej oraz Aleksandra Zań, wokalistka (Studium Wokalno-Baletowe W Gliwicach), autorka tekstów - to wspaniali Artyści, którzy wystąpili w sobotni wieczór na scenie domu kultury "Atrium". Zespół "Bella Canzone" koncertuje najczęściej z repertuarem operowym, operetkowym i musicalowym. Tym razem przeniósł nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Mieliśmy okazję wysłuchać kilkunastu kolęd w języku polskim, ukraińskim, a także angielskim, w oryginalnych, ciekawych aranżacjach. Bardzo radosnych, jak i tych pełnych refleksji. Zespół oczarował zebraną publiczność radząc sobie doskonale w każdym z klimatów. Serdecznie dziękujemy Wykonawcą za te cudowne doznania, z ogromną nadzieją, że nie był to Ich ostatni koncert w naszej placówce.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z KONCERTU