Nabór chętnych do sekcji teatralnej
Co prawda przed nami przerwa wakacyjna, ale my już myślimy o nowym sezonie kulturalnym. Jedną z propozycji zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych jest sekcja teatralna prowadzona przez Tomasza Barana. Jeśli chciałbyś się sprawdzić, czy nie kryje się w Tobie talent aktorski serdecznie zapraszamy do nas.
Wakacyjne spotkania ze sztuką
Wakacje w Atrium nie tylko dla dzieci. Nie zapominamy także o osobach dorosłych. Spotkania ze sztuką, to okazja by spędzić czas kreatywnie i w miłym towarzystwie.
Zdrowy kręgosłup również w okresie wakacji.
Pamiętamy o naszym zdrowiu także latem. Zapoznaj się z planem zajęć -Zdrowy kręgosłup w okresie wakacji.
Wystawa prac sekcji plastycznych - podsumowanie roku kulturalnego 2023/24
W domu kultury "Atrium" prowadzone są zajęcia plastyczne w kilku sekcjach podzielonych w zależności od wieku, jak i stosowanych technik artystycznych. Co roku efekt ich pracy możemy podziwiać na wystawie. Do zwiedzania ekspozycji prezentującej plon twórczości w sezonie 2023/24 zapraszamy do końca sierpnia.
Godziny otwarcia placówki w okresie wakacji
W wakacje pracujemy nieco inaczej. W placówce prowadzone są zajęcia w ramach Akcji Lato. Nie zapomnieliśmy również o osobach dorosłych. Serdecznie zapraszamy na spotkania ze sztuką oraz ćwiczenia "zdrowy kręgosłup", a także zajęcia Jogi Kundali
Zajęcia Jogi Kundalini
W okresie wakacji zapraszamy serdecznie w każdy wtorek o godz. 18.00 na półtoragodzinne zajęcia Jogi Kundalini z Pracownia Dzieło Jogi. Podczas zajęć z instruktorką Katarzyną Drozd pracujemy z ciałem, ruchem, oddechem i dźwiękiem. Dzięki jodze zyskamy elastyczne i mocne ciało, pogłębimy oddech, wyciszymy umysł, poradzimy sobie ze stresem dnia codziennego.
DOM ROŚLIN
Chcesz podzielić się swoimi roślinami ? Przynieś je do nas :)
XXXII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ “LEGNICA 2024”
Znamy wyniki tegorocznego festiwalu. Poznajmy laureatów.
Mamy nowy kalendarz
Zachęcamy do pobrania kalendarza wykonanego przez dzieci uczęszczające na zajęcia graficzne organizowane przez nasz dom kultury prowadzone przez Agnieszkę Matwiejszyn. Kalendarz przedstawia wizerunki smoków powstałe w technice linorytu.
Zapraszamy serdecznie w każdy piątek o godz. 18.00 na półtoragodzinne zajęcia Jogi Kundalini z Pracownia Dzieło Jogi. Podczas zajęć z instruktorką Katarzyną Drozd pracujemy z ciałem, ruchem, oddechem i dźwiękiem. Dzięki jodze zyskamy elastyczne i mocne ciało, pogłębimy oddech, wyciszymy umysł, poradzimy sobie ze stresem dnia codziennego.